dzisiaj jest: 17 listopada 2018. imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
wersja polska 
A+ A-
Urząd Miejski
w Izbicy Kujawskiej
tel. +48 (54) 286-50-09
e-mail: urzad@izbicakuj.pl
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY

Dzień Dziecka 2014

W piątek 30 maja br. w godz. 10°° – 16°° w parku przy MGOK w Izbicy Kujawskiej odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.

 Uczestniczyło w nim ok. 700 dzieci ze szkół podstawowych i przedszkola z tereniu gminy i miasta Izbica Kujawska. W imprezie uczestniczyło również wiele dzieci, które nie uczęszczają jeszcze do placówek oświatowych.

Program imprezy przewidywał wiele atrakcji. Były to m.in. zabawy z animatorami, a w tym kącik rysunkowy, wykonywanie balonowych zwierzaków, malowanie buziek oraz wszelkiego rodzaju konkursy i dużo upominków. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i możliwości sprawnościowe podczas zmagań na macie megatwistera. Dużo zabawy mięli zawodnicy gigantycznych piłkarzyków. Mnóstwo radości mięli uczestnicy zmagań w walkach sumo i na ringu. Nie zabrakło zjeżdżalni, trampolin i basenu z piłeczkami.

Dla wszystkich uczestników przewidziano poczęstunek.

W trakcie zabaw odbywały się występy artystyczne, przeprowadzono konkurs z wiedzy nt. obszaru objętego LGD Dorzecza Zgłowiączki, w tym i naszej gminy.

Dla szkół biorących udział w imprezie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Izbicy Kujawskiej zakupił drobny sprzęt sportowy (głównie piłki), o których wręczenie poprosił władze samorządowe. Upominki te, z rąk Burmistrza Marka Śledzińskiego i Jego zastępcy Henryka Krzyżanowicza przyjęły dyrektorki szkół – Elżbieta Bąk i Małgorzata Baraniak.

Festyn z okazji Dnia Dziecka, w porozumieniu ze szkołami i przedszkolem z terenu gminy i miasta Izbica Kujawska, zorganizowany został przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Izbicy Kujawskiej w ramach projektów realizowanych przez LGD „Dorzecza Zgłowiączki” pod nazwą „Nie ma jak na Kujawach”.

Imprezę dofinansował również Samorząd Gminy i Miasta Izbica Kujawska.

FOTORELACJA

« powrót
<<   Listopad   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
             1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
MAPA SERWISU
STATYSTYKA
     
&