Logo Izbica Kujawska

News

INFORMACJA

21.11.2019

Burmistrz Izbicy Kujawskiej informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Rolnicy z terenu Gminy Izbica Kujawska posiadający odpady typu: folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach i worki typu Big Bag, którzy są zainteresowani ich usunięciem w ramach planowanego dofinansowania proszeni są o wypełnienie załączonego formularza do dnia 6 grudnia 2019 r. (piątek).  Informację należy złożyć Sołtysowi, w Urzędzie Miejskim w Izbicy Kujawskiej w pokoju nr 15 lub 24.

Złożenie formularza nie jest równoznaczne z przyznaniem dofinansowania w formie dotacji do 100% kosztów kwalifikowalnych. Maksymalny koszt dofinansowania do 1 tony odpadów wynosi 500 zł (ostateczna wysokość dofinansowania będzie znana po przyznaniu dotacji). Ewentualne różnice pomiędzy wysokością dofinansowania, a rzeczywistymi kosztami odbioru odpadów ponosić będą ich posiadacze. Koszt odbioru odpadów będzie znany po wyłonieniu w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego podmiotu świadczącego usługę w tym zakresie.

Rolnicy we własnym zakresie będą zobowiązani do dostarczenia odpadów w ustalonym terminie do miejsc wskazanych przez Gminę.

W przypadku nieotrzymania przez Gminę Izbica Kujawska dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na realizację programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” program nie będzie realizowany.

FORMULARZ - POBIERZ
 

Burmistrz Izbicy Kujawskiej Zaprasza

ZGŁOSZENIE STRAT W UPRAWACH

Wypełnij Odpowiedzi

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.