Logo Izbica Kujawska

News

News zdjęcie id 522

NAJSZYBSZY INTERNET W POLSCE JUŻ NIEBAWEM DOSTĘPNY W NASZEJ GMINIE

10.09.2020

Ruszyła budowa otwartej sieci światłowodowej, realizowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Dzięki temu już niebawem mieszkańcy będą mogli korzystać z usług światłowodowych – najszybszego Internetu w Polsce oraz telewizji
bez zobowiązań w jakości 4K. Podłączenie do sieci światłowodowej będzie bezpłatne,
a swoje usługi zainteresowanym mieszkańcom oferować będzie firma INEA.

Czym jest światłowód i jakie daje korzyści?

Światłowód to obecnie najnowocześniejsza i najbezpieczniejsza technologia dostarczania Internetu, telewizji i innych usług cyfrowych. Gwarantuje on niezawodną transmisję danych, a jego dostępność nie jest zależna od warunków atmosferycznych. Zwłaszcza dziś, szybki Internet jest niezbędny w wielu aspektach życia. To dzięki niemu możliwe jest korzystanie z prawie nieograniczonych zasobów wiedzy, różnych form rozrywki, budowanie i nawiązywanie relacji, a także realizowanie zawodowych zadań. Sieć światłowodowa jest nie tylko ułatwieniem dla mieszkańców, ale też wsparciem dla rozwoju regionu oraz jego przedsiębiorczości. Łącze szerokopasmowe to także pomoc dla lokalnego biznesu oraz funkcjonowania jednostek samorządowych czy instytucji oświatowych.

Jakie usługi wybrać?

Mieszkańcy gminy będą mogli korzystać z najszybszego w Polsce Internetu oraz telewizji w jakości 4K od INEA. Z oferty operatora korzysta obecnie ponad 800 tys. klientów indywidulanych i ponad 15 tys. firm, instytucji, szkół i jednostek samorządowych. INEA to także blisko 800 pracowników, którzy każdego dnia dbają o najwyższą jakość dostarczanych usług. Od 2017 roku firma dostarcza najszybszy Internet w Polsce wg rankingu dostawców Internetu w Polsce Speedtest.pl. Co więcej, oferowane łącze ma charakter symetryczny, co oznacza, że prędkość wysyłania danych jest taka sama jak ich pobierania. Dzięki temu, wysyłanie i wrzucanie filmów, zdjęć czy innych materiałów do Internetu trwa zaledwie chwilę. W ofercie INEA znajduje się również telewizja HIWAY w jakości 4K, z funkcją nagrywania w chmurze, czy cofania treści, a także telefonia mobilna i stacjonarna.

Szczegółowa oferta usług światłowodowych INEA dostępna jest na stronie inea.pl. lub pod nr telefonu 61 222 22 88.

Wpis Social Media

Ostatni czas pokazał, jak ważne jest to, aby mieszkańcy mieli dostęp do szybkiego i stabilnego Internetu światłowodowego. Już wkrótce będzie to możliwe, dzięki realizowanemu projektowi budowy otwartej sieci światłowodowej, który jest współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Dzięki tej inwestycji już niebawem w naszej gminie dostępne będą nowoczesne usługi światłowodowe – najszybszy Internet w Polsce oraz telewizja bez zobowiązań w jakości 4K. Podłączenie do sieci światłowodowej będzie bezpłatne, a swoje usługi zainteresowanym mieszkańcom oferować będzie firma INEA.

Co zrobić, żeby móc korzystać z najnowocześniejszych usług światłowodowych? Wystarczy zapoznać się z ofertą INEA dostępną na stronie inea.pl lub zadzwonić pod nr: 61 222 22 88.

 

 

Burmistrz Izbicy Kujawskiej Zaprasza

ZGŁOSZENIE STRAT W UPRAWACH

Wypełnij Odpowiedzi

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.